Блінкен заявив, що готовий відвідати Китай, але є умова

За його словами, відносини між двома країнами – одні з найзначніших.

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що вирушить з візитом до Китаю. Втім, станеться це тоді, коли будуть відповідні умови.

Про це він заявив на пресконференції.

“Наші відносини з Китаєм – це не нова “холодна” війна, не тертя, не напруженості. Що стосується мого візиту до Китаю, коли дозріють відповідні умови… Я, звичайно, буду з нетерпінням чекати на нього”, – заявив держсекретар.

За його словами, у Вашингтон вважають важливим та необхідним продовжувати шукати шляхи зміцнення відносин з Вашингтоном. Блінкен наголосив, що відносини між двома країнами – одні з найзначніших, а також найскладніших.

“Щодо Китаю, ми також готові співпрацювати з ним там, де це відповідає нашим та його інтересам, інтересам усього світу, з низки питань, які ми позначили як транснаціональні проблеми, які жодна країна не зможе вирішити поодинці. І це принесе користь всім нам і всьому світу, якщо ми знайдемо способи співробітництва”, – додав Блінкен.

Чтайте також:  “Вона намагалася виконувати свою роботу і це її вбило”: Трагічна смерть лікарки вразила усіх. “Не впоралась зі стресом”