Жінка заблукала у горах і 26 днів намагалась вижити: її тіло знайшли із зворушливим посланням до рідних

Турист розповів трагічну історію мандрівниці, яка боролась за своє життя та писала послання рідним.

Джеррі Ларгей пішла у гори Аппалачі на сході США і загадково зникла. Вона намагалась 26 днів вижити та писала весь цей час зворушливі послання до рідних, проте її так і не знайшли.

Про це пише dailystar.co.uk.

Жінка загадково зникла 22 липня 2013 року під час пішої прогулянки горами. Перед цим вона встигла зробити світлину, яку згодом назвали “найбільш тривожною фотографією в історії Аппалачської стежки”. Користувач TikTok, мандрівник і турист Кайл О’Грейді поділився цією історією у своєму профілі.

Жінка йшла прокладеним маршрутом, проте вона вирішила скоротити шлях і заблукала. Коли її чоловік не перестав отримувати від жінки повідомлення, він звернувся до поліції. Протягом наступних кількох тижнів до пошуків долучилися пошукові літаки, поліція штату, рейнджери національного парку та пожежники, але єдиною зачіпкою, яку їм вдалось отримати, було останнє моторошне фото Джеррі, на якому вона зображена біля дерев’яного будиночка в невідомому місці.

Чтайте також:  Жінка намагалася перебігти 6 смуг дороги та потрапила під колеса авто. Відео

Також жінка після зникнення написала чоловіку повідомлення про те, що вона заблукала, проте він його так і не отримав через поганий сигнал.

Згодом пошуки припинились, а жінку почали вважати зниклою безвісти. Але в жовтні 2015 року її знайшов за дві милі від Аппалачської стежки офіцер ВМС США, який був шокований, коли виявив намет і людські останки. Поруч з тілом жінки лежала моторошна знахідка – її блокнот, в якому йшлось, що Джеррі 26 днів боролась за своє життя.

На обкладинці блокнота було написано: “Джордж, будь ласка, прочитай. Цілую”. Джеррі задокументувала свої перші два дні, коли вона блукала, намагаючись віднайти хоч якесь відчуття часу і місця.

6 серпня 2013 року Джеррі написала: “Коли ви знайдете моє тіло, будь ласка, зателефонуйте моєму чоловікові Джорджу і моїй доньці Керрі. Для них буде найбільшою добротою дізнатися, що я мертва і де ви мене знайшли – неважливо, через скільки років. Будь ласка, знайди в своєму серці сили відправити вміст цього пакета комусь із них поштою”.

Чтайте також:  “Чуда не сталося”: у Львові від уксладнень коронавірусу загинула молода мама трьох дітей

Останнім запис у блокноті жінки датований 18 серпня. Трагедія полякала у тому, що жінка загубилась всього за 30 хвилин ходьби до дороги, де її могли виявити люди та вчасно допомогти.