Чоловік прокинувся в готелі з голим незнайомцем у ліжку: що сталося

Гість готелю прокинувся і був спантеличений, коли незнайомець увійшов до його номеру, роздягнувся та заліз у ліжко.

Житель Великої Британії Мейсон Сандерс зупинявся в готелях під час ремонту свого будинку. І під час гостювання чоловіка в одному чотиризірковому готелі ключі від його номера отримав п’яний незнайомець та заліз до нього в ліжко.

Про це повідомляє Mirror.

24-річний Сандерс намагався насолодитися своїм перебуванням у чотиризірковому готелі поблизу Вотфорда, коли йому довелося пережити жах усього свого життя.

Чоловік розповів, що близько 4 ранку 17 березня його розбудили якісь рухи. Незабаром Сандерс зрозумів, що це був не його партнер, а незнайомець, який, за його словами, був п’яний, роздягнувся і заліз до нього в ліжко.

Мейсон накричав на незнайомця і вигнав чоловіка, перш ніж він пішов на рецепцію, аби поскаржитися.

“Я простягнув руку, думаючи, що мій партнер поруч зі мною. Але натомість це був якийсь випадковий п’яний хлопець. Адміністратор щойно вручив абсолютно незнайомій людині ключ від мого номеру. Мене могли вбити, але готель відмовляється визнати серйозність ситуації”, – розповів Сандерс.

Чтайте також:  Основною метою армії РФ є блокування Києва, створення сухопутного коридору в окупований Крим та Придністров'я, - Генштаб ЗСУ. ВIДЕО

Він забронював проживання в готелі на 16 березня, оскільки зупинявся в бюджетних готелях, поки його будинок ремонтували, але вирішив побалувати себе того вечора. Чоловік каже, що заплатив 60 фунтів стерлінгів (близько 2700 грн) за номер із двоспальним ліжком і насолоджувався вечерею в ресторані перед тим, як піти спати о 23:00.

“Прийшовши до готелю, я очікував хорошого вечора. Але я дуже перелякався, коли перевернувся вночі іпобачив п’яного чоловіка, що розвалився на моєму ліжку. Коли я простягнув руку, я спочатку подумав, що це мій партнер, бо той сказав, що, можливо, приєднається до мене після роботи. Однак я швидко помітив, що це не так. Я почав кричати на цю незнайому людину, а він підскочив і побіг у ванну, де його знудило. Потім він узяв свій одяг і побіг коридором, все ще в нижній білизні, промчав повз стійку реєстрації та вийшов за двері”, – описав деталі інциденту Мейсон.

Чтайте також:  Син зник безвісти: що відомо про чоловіків, які напали на ТЦК з сокирами

Тоді він увірвався до вестибюлю і розповів портьє, що сталося.

Чоловік стверджує, що співробітники готелю підтвердили – незнайомцю справді дали ключ від кімнатиМейсона, не відповівши на жодні таємні запитання про те, хто він такий.

Вранці Мейсон передав свою скаргу керівництву, яке запропонувало йому повернути гроші за перебування. Однак чоловік наполягає, що це недостатня компенсація за те, що сталося, і він готується подати до суду на готель.

“Де вживаються заходи безпеки для захисту гостей? Чоловіки можуть бути такими ж уразливими, як і жінки, у подібних сценаріях, але готель відмовляється серйозно сприймати мою скаргу. Це був жахливий досвід, і це те, що залишиться зі мною назавжди. Я готуюся подати до суду на мережу готелів – їх потрібно притягнути до відповідальності”, – наголосив Сандерс.

Поліція підтвердила телефонний дзвінок абонента, який хотів повідомити про інцидент, однак йому сказали, що це не справа поліції, а готель має розібратися самостійно.