“Бавовна” у Криму триватиме: ГУР про вибухи у Севастополі

Масштабна пожежа на нафтобазі у Криму суттєво підірвала логістику окупантів.

Україна продовжуватиме атакувати військові об’єкти росіян у тимчасово окупованому Криму для демілітаризації півострова та витіснення загарбників.

Про це у коментарі “24 Каналу” розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Він наголосив, що “бавовна” на нафтобазі у Севастополі 29 квітня – це лише один із багатьох випадків, подібних неприємних інцидентів для росіян підготовлено ще багато.

“Згоріли 10 резервуарів та 40 тисяч тонн пального, що призначались для ворожого Чорноморського флоту, які прикривали морпіхи та сили ППО. Однак ми бачимо, що прикривали не надто ретельно. Ці цілі знищено, а Україна й надалі продовжуватиме демілітаризацію Криму від загарбників”, – наголосив Андрій Юсов.

Представник ГУР наголосив, що для України – це законні цілі та відповідно законні дії українських сил безпеки та оборони. Це стосується як Криму, так і інших тимчасово окупованих територій.

Чтайте також:  Вдягнений у білизну та шкарпетки ЗСУ: українські військові взяли в полон підполковника окупантів

Пожежа на нафтобазі у Севастополі
У ніч проти 29 квітня у Севастополі спалахнули резервуари із паливом.

Сенаторка Ради Федерації РФ Ольга Ковітіді закликала до “жорсткого рішення та дій” щодо нейтралізації Одеси як військової бази України та знищення нафтоналивних сховищ через пожежу у Севастополі.

А так званий міністр курортів та туризму Вадим Волченко розмріявся про курортний сезон у Криму попри “бавовну” та атаки безпілотників.

Речник об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський записав кумедне відео, у якому прокоментував “бавовну” в Криму через пожежу на нафтобазі у Севастополі.

Після вибухів у Севастополі Дмитро Медведєва пообіцяв Києву “акти відплати”.

За даними ГУР України, у Севастополі було знищено близько десяти резервуарів з нафтопродуктами. Їхня загальна ємність становить близько 40 тисяч тонн. Там також назвали у НП у місті “карою Божою за жертви в Умані”.

Чтайте також:  Загроза тотального зараження коронавірусом: окупанти заблокували в лікарні Криму понад 200 осіб

Після “бавовни” в Севастополі на Кримському мосту утворилися затори.

Речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк наголосила, що вибухи та пожежа на нафтобазі у тимчасово окупованому Севастополі – це один з елементів підготовки Сил оборони до активних дій.