“Мене хитнуло і запекла спина”: на Луганщині поранений військовий понад добу тримав позицію (фото)

На руках військового Михайла Селіванова загинули кілька побратимів.

Військовий Національної гвардії України, старший кулеметник 50-го полку імені полковника Семена Височана Михайло Селіванов отримав поранення на Луганщині, та попри це, 26 годин тримав позицію.

Про свою службу Михайло розповів “Суспільному”.

Військовий став на захист країни від початку повномасштабного вторгнення. Михайло з побратимами тримав позиції на Донеччині. Згодом – на Луганщині.

Він – майстер спорту та засновник дитячої школи боксу, родом з Івано-Франківщини. Виступав за збірну України сім років: тричі на чемпіонаті Європи та двічі на чемпіонаті світу.

“Якщо згадати останній виїзд, то він був важким. Дві-три доби ми стоїмо в окопі, падає дощ, форма прилипає до тіла, але тримаємо оборону. Там всюди – болото, немає можливості поспати, бо все – в калабанях, все – у воді, холодно. Зараз вже потепліло, а тоді було холодно”, – розповідає Михайло Селіванов.

Чтайте також:  Бігають у військкомати та відбивають своїх чоловіків: в ОРДЛО почалися бунти дружин та матерів мобілізованих

Окупанти застосовували багато піхотних атак, були й артилерійські обстріли. Війська РФ скидали на ЗСУ газ із дронів.

За його словами, наступного дня атаки з дронів повторилися. Внаслідок них боєць отримав поранення.

“Ми стоїмо, бачу, що підлітає дрон і скидає на нас. Ми пробували його збити, але безпілотник високо був і ми не могли влучити. Переді мною товариш з Дніпра впав головою вперед. Я відчув, як мене хитнуло і запекла спина. Кажу побратиму: “Я відчуваю, що в мене спина мокра. Хочеться вірити, що це – не кров, але пече, і це, мабуть, поранення. Попросив Мар’яна оглянути. Він дивиться, а там все в крові”, – розповідає нацгвардієць.

Побратим допоміг накласти пов’язки на плече та спину. Михайло Селіванов з пораненнями продовжував тримати позицію 26 годин.

Чтайте також:  Коли і як Путін втратить владу - Пономарьов озвучив прогноз

Михайло отримав поранення в руку та плече, в тілі залишилися уламки ворожої вибухівки.

“Лікар сказав мені не ризикувати та не витягувати осколки, оскільки там – нервові закінчення і сухожилки, і під час операції можуть пошкодити й наробити ще більшої біди”, – розповідає боєць.