У Путіна назвали конфісковані США російські активи “вкраденими”

Мовляв, такі дії будуть мати негативні наслідки для Вашингтона.

У Москві розкритикували рішення Сполучених Штатів Америки передати Україні конфісковані активи консервативного російського олігарха Костянтина Малофєєва. Таке рішення Вашингтона дуже обурило Кремль.

Про це заявив речник президента-диктатора РФ Дмитро Пєсков, пишуть російські засоби масової пропаганди.

За його словами, цей крок США є незаконним. Пєсков висловив думку, що рішення матиме негативні наслідки для Вашингтона, бо, зокрема. підриває довіру інвесторів до Штатів.

Речник Кремля Дмитро Пєсков сказав, мовляв, США “вкрали” гроші, а також такі рішення “вдарять по них як бумеранг”.

“По-перше, це збитки для того, у кого ці гроші, російською мовою, незаконно відібрали або поцупили. Це прямі збитки. А що стосується Сполучених Штатів, то подібні рішення, звичайно, б’ють за ними самим бумерангом”, – висловився він.

Чтайте також:  В уряді пояснили, як будуть випускати українців на роботу за кордон

Пєсков заявив, що такі кроки вимагають відповіді. Втім, не сказав, які дії у відповідь може зробити Російська Федерація.

“Без взаємності такі кроки, звісно, не можна залишати”, – сказав Дмитро Пєсков.

Конфіскація активів російського олігарха
Генеральний прокурор США Меррік Гарленд 10 травня дозволив відправити до Києва конфісковані активи російського олігарха Костянтина Малофєєва. Йдеться про мільйони доларів. Кошти спрямують на відновлення України.

“Хоча це перший переказ Сполученими Штатами конфіскованих російських коштів на відбудову України, він не буде останнім”, – сказав Гарланд.

До слова, торік американське Міністерство юстиції звинуватило олігарха Малофєєва в порушенні санкцій, накладених на РФ після її вторгнення до України, заявивши, що він надавав фінансування росіянам, які просувають сепаратизм в Криму.