У Польщі голий прокурор бігав містом у пошуках випивки: на цьому проблеми не закінчились (фото)

Прокурор також вночі телефонував працівницям суду і прокуратури.

У Польщі голого прокурора, який бігав містом у пошуках алкоголю вирішили покарати зменшенням зарплати, проте на цьому його проблеми не закінчились – чоловіку загрожує відповідальність за нічні дзвінки працівницям суду та прокуратури.

Про це пише onet.pl.

За даними видання, місцевий прокурор у вересні 2021 року намагався голим купити алкоголь в одному з магазинів Свідниці. Проте виявилось не понесе суворого покарання, йому лише зменшать зарплату. Як повідомила Національна прокуратура Польщі, після інциденту 2021 року йому було пред’явлено звинувачення у вчиненні дисциплінарного порушення, передбаченого ст. 137 пп. 1 п. 5 Закону “Про прокуратуру”, а саме – у негідній поведінці, що принижує честь і гідність службового становища. Прокурору знизили заробітну плату.

Gazeta Wyborcza повідомляє, що закриття провадження у справі про прогулянку голяка – це ще не кінець проблем скандального прокурора.

Чтайте також:  "Газпром" відмовився від транзиту газу через Польщу

“За даними наших джерел, мова йде про нічні телефонні дзвінки до співробітниць суду або прокуратури. Ми намагалися перевірити цю інформацію офіційно, але відповіді не отримали. Провадження у цій справі триває, а прокурора знову відсторонено від роботи – головою Воєводської прокуратури у Вроцлаві”. – повідомляє Gazeta Wyborcza.