Працівник лікарні вбив двох пацієнтів, бо дуже хотів спати: шокувальна історія

Чоловік колов пацієнтам ліки, щоб ті його не турбували.

У Німеччині 27-річний медичний брат випадково вбив двох літніх пацієнтів, бо хотів спати. Він вколов їм великі дози заспокійливого.

Про це пише mirror.co.uk.

27-річний медбрат заявив у Мюнхенському регіональному суді в Німеччині, що він не мав наміру вбивати 80- і 89-річних пацієнтів. Він сказав, що страждав від наслідків пиятики і просто не міг піклуватися про них, бо дуже хотів спати.

“Чесно кажучи, у мене було похмілля”, – сказав він.

Співробітники лікарні зауважували, що їхній колега зловживає алкоголем та часто використовує парфуми, щоб приховати наслідки після пиятики.

Головуючого суддю Норберта Рідманна це не вразило. Він сказав, що медбрат давав пацієнтам заспокійливе “для того, щоб мати спокій і можливість не працювати та спати на роботі або ж грати в ігри на мобільному телефоні”.

Чтайте також:  “Без батьків залишилось шестеро дітей”: поліція затримала підприємця, який позбавив життя подружжя (ВІДЕО, ФОТО)

За даними суду, медичний брат вводив літнім пацієнтам заспокійливі препарати, адреналін або розріджувачі крові, через що і померли люди віком 80 та 89 років. Крім того постраждало ще шестеро пацієнтів лікарні. Через це медбрата засудили до довічного позбавлення волі.