Допомагав ГУР: Буданов про зв’язки скандального нардепа з Лукашенком

Також Буданов розповів, чи буде повторний напад з Білорусі.

Одіозний нардеп Євген Шевченко, який прославився тим, що вихваляв білоруського диктатора Лукашенка, насправді працював на нашу розвідку.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю youtube-каналу “Різні люди”.

“Ми задіяли всі можливі наші шляхи для комунікації (з Білоруссю — Ред.), які у нас були. Навіть задіяли народного депутата одного. Це теж правда. Заради того, щоб не допустити втягування Білорусі, як країни, у цю війну — це перша мета. І друге — коли сталося витіснення та втеча російської армії, щоб не допустити повторних спроб заходу з території Білорусі в Україну чи спроб нанесення ударів. Як показав час, станом на зараз цього вдалося досягти”, — сказав Буданов.

Він уточнив, що йдеться про нардепа Євгена Шевченка: “Ми ніколи цього не приховували. Він є ефективним. Пан Шевченко давно нам допомагає і ніколи не відмовлявся, коли ми зверталися до нього за допомогою”.

Чтайте також:  Після затримання бойовиків в МЗС Білорусі викликано послів України та Росії

Чи буде повторний напад з Білорусі
“Лукашенко, подобається нам, чи ні — він не ідіот. І повторення ситуації, яка сталася 24.02.2022 року, не буде. Він перший, хто хоче цього не допустити. Насправді, і тоді його думку ніхто не питав. Але він зробив висновки”, — каже Буданов.

Керівник ГУР додав, що Путін вже втратив надію втягнути Лукашенка у війну. Єдине, чого він домігся – білоруські боєприпаси і техніка.

“Використовують ще полігони білоруські для підготовки своїх мобілізованих. На цьому і все”, — підсумував він.