Скандал у школі: вчителька, яка цькувала дітей і прославляла Росію, після розголосу звільнилася

В поліції кажуть, що перевірка дій учительки триває і в разі підтвердження булінгу, їй доведеться відповідати.

Історія про вчительку молодших класів, яка займалася булінгом по відношенню до дітей у школі №216 на Оболоні, отримала продовження. Вчительку звільнили одразу після розголосу справи у соціальних мережах.

Детальніше – в ексклюзивному матеріалі ТСН.ua.

Дивну поведінку викладача обговорював увесь Київ. Вона, за словами батьків, собі дозволяла ображати та принижувати дітей. Окрім того, кажуть вони, кепкувала з людей, які воюють на фронті. Вчителька нібито казала, що Росія не погана і війну не починала, мовляв, у всьому винна Америка.

Про вчительку розповіла в соціальній мережі мама хлопчика, який навчається у школі №216. За словами жінки, вчителька Наталія Б. займається булінгом щодо до дітей – ображає, обзиває, принижує. Одного разу навіть вдарила її сина, але він побоявся у цьому зізнатися матері. А коли розповів, то за це педагогиня отримала лише догану – дітей більше не била, а от булінг продовжувала.

Чтайте також:  "Усе своє життя присвятила дітям": відійшла у вічність шанована вчителька Ткачук Оксана Арсенівна (ФОТО)

На масові скарги батьків директорка школи сказала, що не може звільнити вчителя, бо та працює від дня відкриття закладу.
Щодо факту булінгу матір хлопчика звернулася з заявою до столичної поліції. Правоохоронці розпочали перевірку фактів булінгу з боку вчителя до дітей.

Як розповіли сайту ТСН.ua в Оболонській РДА, всіх обурила поведінка вчительки:

“Ми дали школі доручення – провести відповідні заходи, аби врегулювати цю ситуацію. Але вже 15 травня вчителька початкових класів була звільнена з роботи. Тобто, ми планували провести перевірку, але людина вже звільнилася. Вона зрозуміла, що згідно з законодавством наслідки для неї будуть серйозні і просто звільнилася з роботи”, – повідомили сайту ТСН.ua в Оболонській РДА.

Там додають, що не мають повноважень втручатися в автономні права навчального закладу, але як орган контролю, який відповідає за створення безпечних та нешкідливих умов навчання, надали доручення школі розібратися в тій ситуації, що склалася з учасниками освітнього процесу.

Чтайте також:  В Україні школи переходять на онлайн-навчання: де учні навчаються вдома

В поліції Києва кажуть, що перевірка дій вчительки триває – опитують свідків та збирають інформацію про факти булінгу. Якщо факти цькування і приниження дітей будуть доведені, то це не знімає з вчительки відповідальності, навіть у тому випадку, якщо вона звільнилася з навчального закладу.