Жінку вигнали з літака через її груди: що не сподобалось екіпажу (фото)

Модель закликала припинити дискримінацію.

25-річна модель Мері Магдалина заявила, що її вигнали з літака через її зовнішністю. Жінка стверджує, що екіпажу не сподобались її 10-кілограмові груди.

Про це пише mirror.co.uk.

25-річна Мері Магдалина каже, що бортпровідники сказали їй, що її вийти з літака, бо вона була в навушниках і не слухала інструкцій екіпажу.

Модель, яка під час інциденту була одягнена в легінси і спортивний бюстгальтер, не вірить, що це була справжня причина, і вважає, що до “дівчини з маленькими грудьми” поставилися б зовсім по-іншому.

“Мене зняли з рейсу через мій зовнішній вигляд. Будь ласка, припиніть дискримінацію, це огидно. Я зараз почуваюся такою збентеженою і приниженою, ви навіть не уявляєте. Очевидно, що вона вигнала мене через мій одяг, тому що я маю занадто відвертий вигляд. Але це незаконно, тому їй довелося сказати, що це тому, що я спала і не чула її”, – заявила дівчина.

Чтайте також:  Вбивство вагітної жінки під Харковом

Модель не назвала авіакомпанію, якою вона летіла, проте переконана, що стала жертвою дискримінації через свій зовнішній вигляд.

“Ця дискримінація збільшених тіл дуже поширена. Величезна в соціальних мережах і навіть у реальному житті. Я не намагаюся грати роль жертви, я просто ділюся реальністю того, що відбувається”, – каже Мері.