“Какая разніца”: у Білій Церкві вибухнув гучний скандал через російську музику (відео)

У розважальному закладі з караоке чоловік виспівував пісню про Москву та нецензурно лаявся у відповідь на зауваження про війну в Україні.

В одному із закладів Білої Церкви на Київщині стався скандал через виконання під караоке пісень російських виконавців. Останньою краплею стала пісня про столицю держави-агресорки Москву із репертуару давнього прихильника сепаратистів, внесеного до бази “Миротворця”, Гаріка Сукачова, яку виконував один із відвідувачів.

Про це повідомляє Telegram-канал “Біла Церква — Без табу”.

Інцидент трапився напередодні, 19 травня. На опублікованому відео молода дівчина обурюється тим, що у розважальному закладі лунає майже виключно російська попса.

На опублікованих кадрах чоловік із компанії за столиком неподалік саме виконував пісню Гаріка Сукачова, в якій ідеться про красу міста Москви, мужиків, які грають в доміно, та сусіда-полковника ППО.

Чтайте також:  Жінка, яка народила відразу 10 дітей, потрапила в психлікарню - ніхто не може знайти малюків

Подруга авторки відео, чоловік якої військовий і боронить Україну від окупантів, не втрималася і підійшла зробити зауваження.

“Не за мову, а за пісню. Коли я побачила реакцію чоловіка, який це співав (а йому було просто пофіг на зауваження), підійшла я. Трішки в грубішій формі запитала його, як воно співати таке лайно в країні, в якій йде війна, де гинуть найкращі, а ці нелюди співають про маскву. Мені, звісно, почали грубити”, – описала ситуацію дівчина.

На подальших кадрах чоловік, який щойно співав під караоке, звертається до дівчини нецензурною лайкою і стверджує, що має право співати що завгодно, пропонуючи їй викликати “мєнтів” (поліцію) чи “службу” (СБУ), на яких йому “по *уй”.

“Далі на нас викликали наряд поліції, ми написали заяву на заклад та на чоловіка, який мав неадекватну поведінку. Але один нюанс, ніхто з персоналу за нас не заступився, лиш сказали “дівчата, до нас постійно приходять військові та співають рос музику, какая разніца, нащо вам ці конфлікти, вони у нас тут кожного дня”, – йдеться у повідомленні.

Чтайте також:  "Труп старенької жінки знайшли у валізі": яке продовження у моторошної історії