Байден негативно відреагував на “ядерку” РФ в Білорусі: Москва кинулася з обуренням

РФ звинуватила Вашингтон у зберіганні своєї ядерної зброї в Європі.

Посольство країни-агресорки Росії у США відреагувало на негативну реакцію очільника Білого дому Джо Байдена щодо розміщення “ядерки” в Білорусі. Мовляв, такі дії є “суверенним правом” РФ і Білорусі.

Про це заявили у пресслужбі російської дипустанови.

У посольстві зауважують, мовляв, такі дії Москви та Мінська є необхідними “в умовах масштабної гібридної війни, розв’язаної проти нас (РФ – Ред.) Вашингтоном”.

Крім того, у відомстві також звинуватили Вашингтон у зберіганні своєї ядерної зброї в Європі та навіть намірах застосувати її проти Росії.

“Перш ніж звинувачувати інших, Вашингтон міг би використати трохи самоаналізу. Сполучені Штати десятиліттями зберігають великий арсенал своєї ядерної зброї в Європі. Разом зі своїми союзниками по НАТО вони беруть участь у домовленостях про розподіл ядерної зброї та тренуються для сценаріїв застосування ядерної зброї проти нашої країни”, – йдеться у повідомленні посольства.

Чтайте також:  Політолог назвав справжню мету ракетних ударів Путіна по Україні перед Новим роком

Заява Байдена
Президент США Джо Байден заявив, що вкрай негативно оцінює розміщення російського ядерного озброєння у Білорусі. Як Вашингтон реагуватиме на такий крок, очільник Білого дому не уточнив.

“Моя реакція вкрай негативна”, – сказав очільник Білого дому.