Науковці винайшли антитіло, яке вбиває коронавірус

У Нідерландах вчені знайшли антитіло до коронавірусу COVID-19.

“Це найперше антитіло, яке блокує інфекцію, і є велика ймовірність, що воно також буде використано у виготовленні ліків, які надійдуть у продаж”, – заявив роттердамський професор клітинної біології Франк Гросфелд.

Дослідники заявили, що мали це антитіло в лабораторії після попереднього дослідження подібних до Covid-19 вірусних інфекцій.

“Ми повинні щось зробити, і, можливо, у нас уже щось є. Тому і почали відразу ж працювати в цьому напрямку”, – додав Гросфелд.

Тепер вчені говорять, що антитіло має бути протестовано на людині, і всі ці дослідження можуть затягнутися на місяці. Зокрема, зараз вони повинні отримати схвалення від інших вчених в області біології.

Вчений з Утрехта Беренд-Ян Бош підкреслив, що це багатообіцяючий крок, але ще рано говорити про ефективність. Дослідники підкреслюють, що ефективно – це профілактика, а не лікування. Тому потрібна вакцина, на розробку якої може піти мінімум два роки.

Чтайте також:  У Дніпрі студент пустив кулю в лоб, залишивши зловісну записку

Нагадаємо, що у світі більше 145 тисяч заражених COVID-19. Країнами з найбільшою кількістю інфікованих залишаються Китай, Італія, Іран і Південна Корея.

Також повідомлялося, що в Італії за добу зафіксована рекордна смертність від COVID-19. У країні 250 померлих за день і більше 1200 з початку спалаху коронавірусу. Загальна кількість інфікованих досягла майже 15 тисяч.