Його знайшли біля озера: у США загадково загинув биткоїн-мільйонер

У США виявили тіло засновника криптовалютного проекту ONFO coin та біткоїн-мільйонера Джона Форсайта. Причини насильницької смерті детективи не виявили.

Про зникнення чоловіка його родичі повідомили після того, як 21 травня він не з’явився на роботу. Як повідомляє Associated Press, крім захоплення криптовалютами, він близько 15 років пропрацював у відділенні невідкладної допомоги лікарні Милосердя в Кассвіллі, штат Міссурі.

Незачинену машину 49-річного Форсайта виявили 28 травня за милю від лікарні – іноді він ночував у ній між змінами. В автомобілі залишилися його гаманець, мобільні телефони, паспорт та ноутбук.

Тіло було знайдено 30 травня за годину їзди від того місця, де стояла його машина – біля озера на північному заході штату Арканзас. У чоловіка виявили вогнепальне поранення, але у місцевій поліції стверджують, що ознак причетності інших людей до смерті немає.

Чтайте також:  Кит проковтнув американця, але передумав і виплюнув. Фото

Видання Daily Beast брат Джона Форсайта, Річард, сказав, що вони нажили собі ворогів у криптоспільноті, але при цьому напередодні зникнення нічого незвичайного не відбувалося. До того ж у день свого зникнення він листувався зі своєю нареченою.

У 2020 році видання Forbes назвало Джона Форсайта біткоїн-мільйонером. Маючи науковий ступінь з математики, він захопився технологією блокчейн і став одним з перших, хто приєднався до мережі першої криптовалюти. Свій статок він нажив завдяки тому, що зберігав криптовалюту протягом кількох халвінгів.

Халвінг – програмна особливість біткоїну, через яку приблизно щочотири роки нагорода майнерів криптовалюти за отриманий блок зменшується вдвічі. Скільки саме біткоїнів було у загиблого невідомо, але халвінг відбувався вже тричі (у 2012, 2016 та 2020 роках) і щоразу він супроводжувався зростанням курсу криптовалюти.

Чтайте також:  Хворий на коронавірус Трамп звернувся до американців (відео)

Також у 2020 році Джон і Річард Форсайт заснували компанію ONFO coin. Їхній стартап дозволяв клієнтам заробляти токени ONFO за допомогою мережевого майнінгу на спеціальній платформі.