Україну цього тижня накриють три магнітні бурі: дати

Прийдешній тиждень, 5-11 тижня, не сильно турбуватиме сонячними штормами. Проте, Землю все ж накриють три магнітні бурі. Дві з них пройдуть непомітно, а от третю відчують не лише метеочутливі люди.

Пол це свідчать прогнози учених Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, пише Інформатор.

Так, 5 та 7 червня очікуються 3-бальні геомагнітні коливання. Їх вплив можуть відчути переважно метеочутливі люди.

А вже 10 червня Україну накриє магнітна буря середнього рівня (4 бали). Вплив цих коливань можуть відчути не тільки метеочутливі люди, а й особи із вродженими та набутими па­тологіями й вадами здоров’я, люди похилого віку та певний відсоток цілко­вито здорових людей.

Чи насправді магнітні бурі шкодять здоров’ю людини
Магнітна буря виникає внаслідок спалаху на сонці, що провокує потужний викид протонів та електронів у космос, які володіють потужним зарядом і рухаються зі швидкістю 400-1000 км/с. За кілька днів вони досягають Землі й впливають на її магнітне поле. І чим більший спалах, тим значущі для Землі наслідки. Звичайно вони впливають на людей – з’являється головний біль, втома та млявість.

Чтайте також:  Сьогодні Землю накриє магнітна буря: як захиститися від її впливу

Проте, вчені з різних країн досі розходяться в думках і не можуть прийти згоди у цьому питанні – чи справді сонячні шторми впливають на самопочуття людини. Проведені десятки досліджень не дають однозначної відповіді.