Депутата Трубіцина, який втік за кордон, заочно заарештували та стягнули майже 10 млн грн

ВАКС заочно заарештував депутата Трубіцина, який виїхав за кордон.

Вищий антикорупційний суд заочно арештував підозрюваного в корупції депутата Київради Владислава Трубіцина, який у травні виїхав за кордон і не повернувся. Суд також стягнув до бюджета 9,88 млн гривень застави, сплаченої за Трубіцина банкіром Яковом Кузнєцовим.

Про це повідомив Центрі протидії корупції.

“Безоплатний адвокат, якого призначили Трубіцину, виступала проти задоволення клопотання. Зокрема, вона говорила про те, що ризик переховування Трубіцина поки не доведений, тому що ніхто не розуміє, поважні чи не поважні причини були у Трубіцина залишатися за кордоном”, – йдеться у повідомленні.

Депутат вже чотири рази поспіль не з’явився на судові засідання у ВАКС, хоча попереджався про них належним чином.

Підозра Трубіцину та втеча з України
Трубіцин підозрюється в організації схеми отримання хабарів за перемогу підприємців у тендерах на встановлення торговельних точок у різних районах Києва. Підозра йому була оголошена на початку лютого 2022 року.

Чтайте також:  Молода мама стала жертвою потойбічного: втратила дитину і звернулася до екстрасенсів

17 травня депутат не зʼявився на судове засідання, а його телефон був поза зоною досяжності. Наступного дня він пропустив сесію Київради.

Наприкінці травня САП подала клопотання про міжнародний розшук депутата Київської міськради Владислава Трубіцина, якого обвинувачують в одержанні понад мільйон (1,39 млн) гривень хабаря.