“Жара в Україні поступово зміниться на страшні грози та холодний вітер: прогноз синоптиків на наступні тижні”

Спеку, яка зараз панує в Україні, вже скоро змінуть страшні грози, холод і сильний вітер. Синоптики попередили українців про погоду на вихідних і впродовж місяця.

Як інформують “Факти”, сьогоднішню спеку по всій території України, яку принесло тепле повітря із Середньої Азії, незабаром змінить доводі значне похолодання. Проте воно буде нетривалим і після нього очікується ще більше підвищення температури.

Синоптик Укргідрометцентру Анжеліка Ганчук в ефірі телемарафону Єдині новини розповіла про погоду до кінця липня.

“Саме зараз територією України з північного заходу рухається холодний фронт, який несе з собою не лише опади, а й зниження температури в середньому на кілька градусів. Тобто ми матимемо близько +25 градусів після сьогоднішніх +32 у Києві. Це вже відчутне полегшення. Холодне повітря йде до нас з дощами, і якщо у найближчі дні це буде більше північ, центр країни, далі – південь і схід, то вже на вихідні у нас буде трохи вітряно, і опади припинятимуться. Але температура не підніматиметься ще приблизно до 12 липня”, – пояснила вона.

Чтайте також:  Українців попередили про сильні дощі та грози

За її словами, саме після 12 липня до Європи, і зокрема до України, почне заходити дуже розжарене повітря з району Сахари і Аравійського півострова, тому очікується підвищення температури до +30 і вище.

“Водночас липень – один із найбільш мінливих літніх місяців, тому будуть ще періоди спеки, які змінюватимуться періодами грозової та дощової погоди. Але зараз вже очевидно, що липень буде доволі жаркий”, – підсумувала Ганчук.