“Тотальна гроза хлине на ці міста України, град накриє цілий регіон прямо завтра”: синоптики приголомшили прогнозом погоди

Попри надзвичайну спеку, слід водночас готуватися і до злив. Синоптики озвучили прогноз, який дивує українців. Вже завтра опади можуть поширитися на всю територію України.

Як інформує “24”, в Укргідрометцентрі прогнозували, що 17 липня короткочасні дощі та грози знову будуть у західних областях. Водночас там очікується літня спека до +33 градусів (це в тіні, на сонці ж – ще більше).

“18 липня в західних, північних, більшості центральних, місцями в Одеській та Миколаївській областях короткочасні дощі з грозами”,– зазначили синоптики.

Опади знову посиляться та вже незабаром, ймовірно, накриють усю територію нашої держави. Тож не забудьте підготувати свої дощовики та парасольки. Окрім того, стануть у нагоді гумові чоботи.

Синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха розповідала, що короткочасні дощі завжди зливового характеру. Під час них перерва між опадами понад 3 години. Окрім того, такі дощі не дуже тривалі, можуть йти, припинятися, а тоді знову відновлюватися.

Чтайте також:  "В Україну насувається шалений снігопад, крижана гроза хлине раптово і неочікувано": де треба чекати на дощ і мороз?