Абоненти на нервах: Vodafone почав двічі списувати абонплату, що відбувається

Важлива інформація
Абоненти мобільної компанії почали скаржитися на оператора
Мобільні компанії активно борються за своїх абонентів та пропонують їм вигідні умови, тарифи та акції. Однак іноді трапляються збої і клієнти вмить починають скаржитися. Одна з таких скарг надійшла на мобільного оператора Vodafone. Інформація була розміщена на сторінці компанії.

Клієнти скаржаться на додаткове списання коштів, однак у мобільній компанії вмить відреагували на скаргу. Vodafone повідомляє, слід зазначити, що кошти самі по собі ніколи не знімаються, а плата завжди списується згідно з умовами тарифного плану.

Водночас кошти можуть списуватися за використанням додаткових послуг, які абоненти підключають самостійно. Інакше гроші нікуди не можуть зніматися.

Крім того, всі фінансові питання індивідуальні і завжди варто пам’ятати про те, що в будь-якій незрозумілій ситуації в мобільній компанії Vodafone з задоволенням дадуть відповідь і перевірять всю необхідну інформацію. Там допоможуть розібратися з витратами, а для цього потрібно лише звернутися до особистих повідомлень сторінки.

Чтайте також:  Vodafone Україна звинуватила владу у невиконанні зобов'язань перед операторами