Гороскоп кохання на серпень 2023 року

Серпень 2023 року – місяць несподіванок і випадковостей у сфері любовних взаємин. Будуть і зворушливі любовні зустрічі, і розпалювання колишньої пристрасті в давно усталених стосунках, але часто з відтінком душевного болю й жалю. Це час розкриття таємниць і пікантних історій з минулого, а також перевірки стосунків на міцність.

Знаки зодіаку Телець і Терези перебувають під керуванням Венери, планети кохання, краси, взаємин, а також грошей і комфорту. Від 23 липня до 4 вересня Венера перебуває у фазі ретроградного руху в Леві, тому Тельцям і Терезам буде найскладніше в цей період, доведеться пройти життєві уроки та отримати цінний досвід.

Ретроградна Венера змушує всіх глибше зануритися у сферу взаємин між людьми, визнати й опрацювати старі помилки, виправити їх і в підсумку додати гармонію до свого життя. Але для цього необхідно зробити зусилля над собою, подолати сумніви і страхи – лише тоді буде результат. Загалом непростий період для особистого боку життя, оскільки люди не прагнуть іти назустріч одне одному, частіше закриваються у собі.

Переміщаючись ретроградно знаком Лева, Венера з’єднується з негативною кармічною точкою – Чорним Місяцем, точний аспект 8 і 9 серпня, але його впливи відчуваються протягом усього періоду ретроградності планети. В цей час дуже важко висловити свої світлі почуття, приймати й дарувати кохання, складно вибудовувати романтичні стосунки і відкриватися новим людям.

Аспект з’єднання ретроградної Венери та Чорного Місяця може принести зустріч із кармічним партнером із минулих втілень. Однак варто пам’ятати про те, що такі зустрічі не для щастя, а для досвіду й очищення карми. Також велика ймовірність пересікання життєвого шляху зі старим коханням. Не забувайте про те, що спрямована всередину енергія Венери змушує власні відчуття, сумніви, думки сприймати як сигнали від людини, якою ви захоплені.

Якщо в серпні зав’язуються нові романтичні стосунки, то, найімовірніше, ця людина приходить із вашого попереднього життя, щоб розв’язати кармічні вузли, допомогти позбутися нерозв’язних проблем, після чого такий зв’язок закінчиться, але кожен отримає з нього корисні уроки. Головне – не чіплятися за такі стосунки, пробачити й відпустити.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді (Марини Соколової).

ОВЕН
Іскри у відносинах “летять на всі боки”, ви і ваш партнер ставитиме себе на перше місце, виявиться конкуренція, що й призводитиме до переосмислення стосунків. У першій половині місяця прагнення підкорити партнера, показати себе з кращого боку призводить до своєрідної театральності, показушності і може викликати ефект, цілком протилежний бажаному. Вам складно в цей період відрізнити реальні флюїди, що надсилаються партнером, від надуманих.

Чтайте також:  Коли закінчиться війна в Україні - прогноз астролога налякав

ТЕЛЕЦЬ
Чуттєвість, бажання кохати можуть суттєво притупитися через невідомі перешкоди, таке собі павутиння, яке сковує невидимою мережею на рівні підсвідомості. Ретро-Венера (управитель Тельця) змушує частіше сумніватися в щирості партнера, правильності вибору супутника життя, може спадати на думку, що заслуговуєте більшого. В серпні зростає ймовірність зустрічі з колишнім коханням і повернення до старих стосунків.

БЛИЗНЯТА
У серпні з’являється схильність до метань від крайності до крайності: від пристрасті, яка раптово спалахнула, – до відчуття, що ви заслуговуєте кращого. Водночас у серпні може статися доленосна зустріч, але розвиток стосунків буде дуже непростим. Якщо попри всі сумніви, періоди напруженості, непередбачуваних поворотів ви знайшли саме “свою” людину, то зв’язок із нею стає по-справжньому глибоким.

РАК
Місяць буде непростим, тут важлива об’єктивність оцінки ситуації, дій і вчинків оточення, внутрішній самоконтроль. Намагайтеся уникати поспішних рішень, подивіться на себе збоку, порівнюючи свої вимоги й бажання з потребами партнера. Спільне подолання непростих життєвих ситуацій, взаємне відчуття віри в партнера, попри всі труднощі, може вилитися в кохання до кінця життя.

ЛЕВ
Контроль над підвищеною критичністю, розсудливість і неупередженість вплинуть найсприятливішим чином на особисті взаємини. Не дозволяйте собі піддатися спокусам Чорного Місяця й ретро-Венери у вашому знаку, намагайтеся не наробити дурниць. Встигніть сховати свою душу від бурі, яка ось-ось вибухне всередині: сповільніться, будьте уважні до власних емоцій і не піддавайтеся на провокації.

ДІВА
У серпні ви отримаєте можливість зменшити темп і нарешті провести час із коханими й дорогими людьми, розібратися з внутрішніми протиріччями. Намагайтеся приймати почуття і потреби партнера. Зберігайте дійсно важливе й цінне, відкидайте напускне і непотрібне. Може прийти усвідомлення, що разом із коханою людиною ви зможете зробити те, чого ніколи б не вдалося досягти нарізно.

ТЕРЕЗИ
Ретро-Венера (управитель знака Терези) змушує обох партнерів осмислювати по-новому внесок у стосунки. Може здатися, що присутня сильна нерівність у любовному союзі, розвинутися відчуття несправедливості. Прагнення до обожнювання може стати нав’язливим, а брак уваги – викликати загострене почуття невлаштованості, розчарування у партнері. Відбуваються постійні коливання між бажанням задовольнити свої бажання або почуття партнера.

Чтайте також:  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 11-17 вересня 2023 року

СКОРПІОН
На вас чекає сутичка із власними почуттями й емоціями. Підвищується сприйнятливість, посилюються підозрілість і сумніви. А це означає, що будь-яке невдало сказане на вашу адресу слово може стати причиною конфлікту і призвести до розриву стосунків із коханою людиною. Саме від вас залежить, чи станете ви ближчими з партнером або ж у пориві ревнощів поставите крапку у стосунках.

СТРІЛЕЦЬ
Збільшується схильність до ексцентричних витівок, що може справити неоднозначне враження на партнера. Близькі й дорогі люди можуть засумніватися у вашому багатому внутрішньому світі і щиросердних намірах. Але намагайтеся зрозуміти і пробачити, не дратуйтеся до тремтіння в руках, а через жарт нейтралізуйте будь-яке непорозуміння. Якщо зробите навпаки – дуже скоро пошкодуєте про це.

КОЗОРІГ
Все складається так, що люди навколо дратують ваше сприйняття життя, розхитуючи нерви та збільшуючи імпульсивність. Але будьте мудрішими й не робіть необдуманих вчинків, які можуть негативно позначитися на любовних чи дружніх взаєминах. Промовивши необдумані слова, вже за хвилину ви пошкодуєте про свою поспішність, але становище виправити навряд чи вдасться.

ВОДОЛІЙ
В сімейному житті все складно, раптом ви усвідомите, що хотіли зовсім не того, що відбувається зараз. Час вибору, постійних вагань, аналізу подій минулих років у сфері любовних стосунків. Зрештою, заплутуєтеся ще більше. Однак намагаючись уникнути відповідальності і віддаючи перевагу самотності, ви припускаєтеся помилки. Якщо ви вільні, в пошуках свого ідеального партнера відкладіть це до вересня.

РИБИ
Вам може захотітися виїхати далеко і пожити для свого задоволення десь удалині від повсякденної метушні, оскільки ви втомилися віддавати кохання. Але зараз не час для цього, не занурюйтеся в себе, інакше потім вас буде звідти складно дістати. Варто навіть з великим зусиллям змушувати себе бути м’якшими та уважнішими до оточення, особливо до своїх домашніх, дорогих і коханих людей. Місяць ідеально вдалий для того, щоб разом із родиною вирушити на відпочинок або погостювати у батьків.