Киян підняло на вуха незвичайне явище в небі, – “Хмарка з чорнобильським ароматом…”

Городяни кинулися до рятувальників за роз’ясненнями.

У Києві в п’ятницю, 19 червня, ближче до вечора на небі було помічено незвичайне природне явище, яке багато жителів і гостей столиці сприйняли за щось надприродне. Фото і відео явища поспішили оприлюднити в соцмережах.

На опублікованих кадрах – величезна хмара незвичайної форми, що нагадує так званий «ядерний гриб» – хмару, яка утворюється при ядерному вибуху. При цьому явище було таких розмірів, що вражаючу хмару можна було спостерігати практично з будь-якої точки Києва.

Городяни почали жартувати, що це або величезний вибух, або корабель інопланетян, які «прилетіли подивитися, як тут людство виживає в 2020 році».

Серед киян знайшлися і ті, хто зміг швидко ідентифікувати природу хмари – за їх словами, це один з видів купчасто-дощової хмари, який також має назву «ковадло».

Чтайте також:  "Моє серце болить": Алек Болдуін вперше висловився про вбивство оператора-українки

Цю версію підтвердили і в столичній службі ДСНС, куди почали звертатися за роз’ясненнями городяни стривожені. Рятувальники додають, що подібні хмари зустрічаються досить рідко, і кілька років тому вже спостерігалися в багатьох регіонах України.

«Як я люблю гриби від ядерного вибуху в цю пору року», «Всього лише легка коронавірусна хмарка з чорнобильським ароматом», «Що тільки ці інопланетяни не придумають для маскування Брюсу Віллісу вже подзвонили», – регочуть в соцмережах кияни.