“Долар приголомшив усіх в Україні нараз, ніхто не чекав саме на такий курс валют”: експерти сказали, чи пора бігти в обмінники з усіх сил

Фахівці ретельно стежать за ситуацією на ринку обміну валют і коментують всі перепитії у цій царині. Нещодавно різке подорожчання долара викликало занепокоєння а українців. Експерти сказали, чого чекати далі.

Як інформує “УНІАН”, курс долара в Україні з початку серпня буде поступово знижуватися.

Як прогнозує директор департаменту казначейських операцій “Юнекс Банку” Ганна Золотько, готівковий курс продажу долара до кінця поточного тижня перебуватиме у межах коридору 37,1 – 37,6 грн/дол.

На думку експерта, на поточному тижні валютний ринок очікує корекція.

Вона вважає, що готівковий курс долара буде поступово знижуватися, наближаючись до позначок середини місяця. І, враховуючи досить динамічне зростання минулого тижня, цей процес може бути дещо тривалішим.

Крім того, Золотько акцентувала увагу на тому, що банки тільки почали переглядати ставки за депозитами у гривні після зміни облікової ставки, тому потрібен час, щоб оцінити реальний вплив цього процесу.

Чтайте також:  "Долар скоро приголомшить українців, прогноз щодо курсу валют вражає": експерти про те, чого чекати в обмінниках