У Польщі українець їхав в автобусі “зайцем” і побив контролера

Інцидент за участі громадянина України стався у Жешуві.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на polsatnews.pl, все почалося з того, що 18-річний українець їхав міським автобусом. Коли в певний момент туди зайшли контролери з’ясувалося, що хлопець не має квитка на проїзд. Контролери запитали у “зайця” документи, щоб ідентифікувати його особу та виписати штраф. Однак юнак почав поводитися дуже агресивно – напав на контролерів, шарпав їх, а одного з них вдарив так, що той упав.

Контролери в такій ситуації мають дуже обмежені можливості для самозахисту, адже при використанні газового балончика могли постраждати інші пасажири, а електрошокер може убити людину з кардіостимулятором, якби він, наприклад, був у нападника. Тому вони наказали водієві автобуса негайно заблокувати всі двері та їхати одразу до комендатури поліції. Весь інцидент записала камера, розміщена середині автобуса, на якій добре видно всі деталі події.

Чтайте також:  "Пролунав крик, вранці знайшли тіло": багату росіянку звинуватили у вбивстві сина з інвалідністю

Побитий контролер поїхав до лікарні, хоча й серйозно не постраждав. Втім, чоловік таки оформив собі лікарняний. Наступного дня після інциденту по поліції також надійшла заява від одного з контролерів на українця про побиття та погрози.

Розпочалося слідство в рамках відкритого кримінального провадження. За скоєне українцю загрожує до 2 років позбавлення волі.