В Україну йде похолодання. Температура впаде відразу на 19 градусів

Суттєве похолодання в Україні очікується вже 7 серпня, на фоні якого у деяких регіонах температура знизиться на кілька градусів.

Прогноз погоди на понеділок оприлюднила синоптик Наталка Діденко.

З її слів, в західних регіонах температура повітря становитиме від +18 до +23 градусів.

На Житомирщині, на Київщині та на Чернігівщині денна температура повітря становитиме від +25 до +27, а у Сумській області ще триватиме спека до +31.

У центральних областях, як попереджає Діденко, буде відносно тепла погода: у Вінницькій області +27, у Кропивницькому з районами – +28, на Черкащині до +29, а ось на Полтавщині, Дніпропетровщині – до +35 градусів. Також спекотна погода очікується у південних регіонах: якщо в Криму, Миколаївській та Одеській областях стовпчики термометрів покажуть до +31, на Херсонщині та Запоріжжі – до +37.

Чтайте також:  В Україну увірветься потепління до +12 градусів: де буде найприємніша погода

Дощі з грозами ввечері можливі у західних, північних та частково центральних регіонах, а також на Харківщині.

“Через дуже значні температурні контрасти – перед фронтом +37, за фронтом +18 градусів! При проходження фронту ймовірні зливи, шквали та град. У Києві в понеділок спека припиниться. Температура повітря становитиме +27, +28 градусів. Вітер сильний! У столиці завтра атмосферний фронт зумовить зниження температури повітря, зниження атмосферного тиску, дощ, грозу, місцями ймовірні сильні зливи, шквальне посилення вітру”, – продовжила Діденко у прогнозі погоди.

Синоптикиня попереджає, що спека триматиметься ще кілька днів у східній частині України.