Його ім’я назавжди викарбуване в Небеснім Пантеоні Героїв: на війні загинув Любомир Прудивус

Важка втрата… Любомир завжди був веселим і життєрадісним, ніколи не відмовив у допомозі, а те, що був майстром на всі руки, не заперечить ніхто. Сам родом із села Залісся, але за декілька років проживання у Дністровому став рідним і нашим. Добрий сусід, односельчанин, батько двох прекрасних дітей, яких дуже любив і які дуже любили і сумували за ним. Важко уявити, що його більше немає…

Борщівський край у жалобі — сумна звістка знову сколихнула Іване-Пустенську громаду. 6 серпня 2023 року загинув житель с. Залісся, відважний воїн та мужній захисник Прудивус Любомир Васильович, 1983 р.н., повідомляє Іване-Пустенська сільська рада.

Оголосили триденну жалобу
Відповідно до розпорядження сільського голови в Іване-Пустенській громаді оголошено триденну жалобу за загиблим героєм — від 9 до 11 серпня 2023 року.

— Розділяємо всім серцем біль непоправної втрати дорогої людини та підтримуємо у годину скорботи рідних, близьких, друзів, побратимів воїна, — співчувають земляки. — Вічна пам’ять Герою…

Чтайте також:  Під час оборони Бахмута загинув відомий український гандболіст Роман Пронюк

Любомир Прудивус був інспектором прикордонної служби-навідником ПТРК протитанкового відділення прикордонних військ, повідомили у Другому відділі Чортківського РТЦК та СП.

— Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи, — співчувають у військкоматі. — Нехай світла пам’ять про Любомира Васильовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Слава Україні! Героям слава!

За волю і незалежність нашої держави віддають життя найкращі. На війні з російським окупантом 6 серпня 2023 року, загинув наш земляк і односельчанин, родич і друг, ВОЇН СВІТЛА — Любомир Продивус, написала Світлана Ганюк у Фейсбук-спільноті Дністрове — милий серцю край.

Важко уявити, що його більше немає…

— Його ім’я назавжди викарбуване в Небеснім Пантеоні Героїв-Захисників України, — написала Світлана Ганюк. — Важка втрата для всіх, особливо хто був хоч трошки знайомим із ним. Захищати Україну пішов 22 січня 2023 року. Перебував у Харкові. Любомир завжди був веселим і життєрадісним, ніколи не відмовив у допомозі, а те що був майстром на всі руки, не заперечить ніхто. Сам родом із села Залісся, але за декілька років проживання у Дністровому став рідним і нашим. Добрий сусід, односельчанин, батько двох прекрасних дітей, яких дуже любив і які дуже любили і сумували за ним…

Чтайте також:  Путін назвав помилкою рішення Фінляндії вступити до НАТО

«Важко уявити, що його більше немає… та Герої не вмирають! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, — написала Світлана. — Хай Господь допоможе вам пережити важку втрату. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину!»

Інформацію про чин похорону повідомимо додатково.