“Кров тече рікою, а тут паломнікі”: не пропустили ходу прихильників УПЦ МП, які йшли до Почаєва (ВІДЕО)

У вівторок, 1 серпня, у сусідній Рівненщині, активісти заблокували дороги і не пропустили хресний хід прихильників УПЦ МП, які почали свій шлях з громади під Луцьком.

Про це повідомила Людмила Суходол у мережі Facebook.

“Близько 500 осіб, отаборилися в с.Ставрів! Без дозвільних документів, навіть елементарного списку, коли в країні військовий стан! Владо, не хлебчіть із золотих кориток! Будуємо Гідну Україну!!!! Кров тече рікою, а тут паломнікі!!! Що у Вас не має очей!?”, – зазначила Людмила Суходол.

Хресний хід з Боратина, що під Луцьком до Почаївської лаври паломники організовують щорічно.Та цього разу активісти не пустили прихильників УПЦ МП через територію своєї громади.

Прочани московського патріархату вдалися до розголосу в Мережі.

Вони зазначили, що сотні хрестоходців намагалися пройти обхідними дорогами, але скрізь натикалися на патрулі активістів.

Чтайте також:  "Штам "Дельта" зруйнував ілюзію про колективний імунітет, попереду роки страждань": лікарка про нову хитрість вірусу

Як повідомляє “Волинська служба новин”, влада запропонувала паломникам два варіанти – або повертатися автобусами назад до Луцька, або їхати до Почаєва. Але другий варіант був можливий лише для тих, хто мав із собою документи, що засвідчують особу.

Частина людей вирішила повертатися різними шляхами додому, частина – продовжила шлях до Почаївської лаври транспортом.