Вкрала з могили військового квіти, щоб подарувати невістці – як її покарали

Жінка повністю визнала свою провину та розкаялась у вчиненому злочині.

У Рівненській області судили жінку, яка вкрала з могили військовослужбовця ЗСУ троянди. Обвинувачена пояснила свої дії ти, що хотіла подарувати квіти невістці на день народження. Суддя призначив жінці один рік випробувального терміну.

Про це йдеться у вироку Радивилівського райсуду.

За матеріалами судової справи стало відомо, що інцидент з крадіжкою троянд стався зранку 10 квітня 2023 року на цвинтарі у селі Козин Дубенського району.

“Нехтуючи моральними засадами суспільства щодо поваги до померлого та місця його поховання (жінка – ред.) підійшла до могили та руками дістала квіти троянди у кількості 20 штук, з якими покинула місце вчинення кримінального правопорушення”, – йдеться у матеріалах справи.

Згодом жінку викрили, вона повністю визнала свою провину і заявила про розкаяння. Також пояснила, що того дня йшла на могилу до свого свекра, “побачила красиві троянди та вирішила подарувати їх невістці на день народження”.

Чтайте також:  “Нанесла близько 30 ударів ножем”: 16-річна донька зарізала 35-річну маму (відео)

Про обвинувачену відомо, що вона перебуває на обліку в лікаря-психіатра від 1998 року, однак згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, станом на момент вчинення злочину вона не страждала від будь-яких психічних розладів та могла усвідомлювати наслідки своїх дій.