Трагедія на весіллі: у пожежі загинули понад 100 людей (фото, відео)

Пожежа виникла у великому залі для святкувань після запалювання феєрверка.

На весіллі в Іраку спалахнула пожежа, яка охопила весь зал для святкувань. Внаслідок цього загинули понад 100 людей, серед яких і наречені, ще 150 зазнали поранень.

Про це повідомляють Al Arabiya та Reuters.

Вогонь спалахнув у будівлі для святкувань в районі Хамданія у провінції Ніневія. За словами заступника губернатора провінції Хасан аль-Аллака, підтверджено загибель 113 людей та поранення 150 осіб. Згодом ЗМІ повідомили, що пара наречених теж загинула на власному весіллі разом із гостями.

Причина пожежі на весіллі в Іраку
Пожежа зайнялася у великому залі для святкувань після запалювання феєрверка у закритому приміщенні. Очевидці розповіли, що будівля загорілася близько 22:45 за місцевим часом, коли на місці перебували сотні людей. Повідомляється, що будівля була зведена з легкозаймистих матеріалів і саме тому так швидко обвалилася.

Чтайте також:  Раптово обірвалося життя 29-річного Олега Педька, захисника нашої Вітчизни,

“Ми бачили, як вогонь пульсував, виходячи із залу. Це ті, кому вдалося вибратися, ті, хто не застрягли. Навіть ті, хто вибрався, були поламані”, – розповів про пережите 34-річний Імад Йохана.

На місце трагедії прибула велика кількість машин швидкої допомоги з медичними бригадами.

За даними Організації Червоного півмісяця Іраку, протягом ночі кількість постраждалих у пожежі перевищила позначку 450 осіб. Там не уточнили, скільки з них загинули, а скільки перебувають у лікарні.