На Прикарпатті провели в останню путь нардепа Андрія Іванчука

Сьогодні, 27 вересня, у Коломиї попрощалися з Андрієм Іванчуком — народним депутатом України трьох скликань, меценатом та благодійником, який передчасно відійшов у вічність на 51 році життя.

Земляки знали Андрія Іванчука і як людину доброї волі, яка допомагала на своїй малій батьківщині, опікувався захисниками і захисницями на передовій задля наближення перемоги України, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Провели у засвіти відомого політичного діяча його колеги-парламентарі, військові, громада Коломийщини.

Щирі співчуття всім, хто знав і шанував Андрія Іванчука.

 

Як повідомляли “Вікна”, 25 вересня раптово на 51 році життя помер народний депутат Андрій Іванчук.

Андрій Іванчук нещодавно відзначив свій 50-річний ювілей. Більше 10 років він присвятив законотворчій діяльності, представляючи інтереси громади у Верховній Раді України.

За інформацією ЗМІ, причиною смерті став відрив тромбу.

Чтайте також:  В парку знайшли мертвою ще одну жінку. Фото 18+

Довідка. Андрій Іванчук був обраний до Верховної Ради дев’ятого скликання як безпартійний самовисуванець у 88-му окрузі (Івано-Франківська область). З 6 грудня 2019 року став членом депутатської групи «Довіра», до того був позафракційним. Входив до складу комітету з фінансів, податкової та митної політики, у структурі якого очолював підкомітет з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг.
У 2014 році був обраний до ВР від партії «Народний фронт» (№16 у списку) і був заступником голови однойменної фракції, а у 2012 році пройшов до парламенту від ВО «Батьківщина» (№41 у списку).