Якою буде ця зима на фронті та чому важливо не дати ворогу перепочити — Маломуж розкрив деталі

Сьогодні жодна контратака РФ не має великого успіху.

Зміст
Новітня техніка
“Не дати ворогу перепочити”
Цьогорічна зима буде відрізнятися від минулої, адже ЗСУ сьогодні знають сили й засоби противника, які у нього є резерви та які можливості він може задіяти на фронті. Також серед переваг — новітня техніка, яку українські захисники отримали від партнерів.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua розповів генерал армії, керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж.

Play Video
Новітня техніка
“В першу чергу ми створили систему із задіянням засобів із різних радянських моделей, які були на озброєнні армії, відповідно до модернізованої техніки, яка надійшла з країн Східної Європи — Польщі, Чехії, Словаччини, частково Румунії, Болгарії, а також інших країн”, — сказав Маломуж.

“Зрозуміло, що це більш новітня техніка, і особливо воєнні засоби країн НАТО більш високого рівня, які дійсно були сформовані за рахунок озброєння США, Франції, Великої Британії, Німеччини, Італії та інших країн”, — зазначив він.

Чтайте також:  "Вічна пам'ять та слава Герою": захищаючи Україну від окупантів, загинув воїн Тарас Коминярський

“Це те, що сьогодні вже надійшло нам за рахунок кількох системних засідань у форматі “Рамштайн”, які визначили потреби, врахували можливості РФ і їхню складову, особливо знецінення їхнього високоточного озброєння”, — прокоментував генерал.

“Не дати ворогу перепочити”
“Тому ми сьогодні знаємо сили й засоби противника, які в них є резерви та які можливості вони можуть задіяти на фронті щодо захисту енергооб’єктів, захисту великих міст, захисту портової інфраструктури”, — розповів він.

“А найголовніше — під час проведення наступальних операцій ми нищитимемо всі центри керування, всі резерви, які будуть підтягуватися під конкретний сектор, де ми будемо проводити наступальні операції і формувати потужні ударні групи в перспективі, які не даватимуть ворогу не лише перепочити, а навіть оговтатися, щоб провести контратаки”, — зауважив Маломуж.

“Сьогодні жодна контратака не має великого успіху. Я думаю, це свідчення того, що у нас система вогневих засобів і ефективного керівництва військами, а також дуже потужна розвідка, яка вираховує в режимі онлайн усі дії противника, забезпечують такий пріоритет”, — резюмував генерал.

Чтайте також:  "Крики людей чути під завалами": ворог завдав удару по житловому будинку у Краматорську