Загинув сержант Ярослав Романишин із Калуша

У Калуші працював, тут займався підприємницькою діяльністю. Та коли розпочалася повномасштабна війна, не зміг бути вдома. Тож став на захист рідної України.

У Збройних силах сержант Ярослав Романишин, 1964 року народження, служив начальником складу складів роти забезпечення продовольством, речовим та військово-технічним майном батальйону матеріального забезпечення військової частини. Загинув 1 жовтня 2023 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у Вінницькій області, повідомила начальниця Калуської районної військової адміністрації Жанна Табанець.

Ярослав Романишин поспішав жити, хотів багато чого встигнути зробити. Надзвичайно любив життя і свою родину, але Україну любив понад усе, — йдеться в повідомленні.

“У цей важкий час висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Ярослава, дружині Героя Олені Геннадіївні, його любій дочці Анастасії, батькам дружини, братам, бойовим побратимам, друзям. Разом з Вами низько схиляю голову у глибокій скорботі. Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де всі святі і праведні спочивають. Царство Небесне! Вічна і світла пам’ять Героєві!” — пише посадовиця.

Чтайте також:  "Герой віддав життя за Україну": на війні загинув чемпіон Європи з рукопашного бою Вадим Сотников (ФОТО)