На війні загинув 38-річний сержант Василь Шкірбляк із Прикарпаття

Головний сержант Василь Шкірбляк, уродженець с. Верхній Ясенів на Верховинщині, загинув у боротьбі проти російського агресора. Воїн захищав Україну із жовтня 2022 року.

Про загибель військового повідомили на фейсбук-сторінці Верховинської селищної ради, інформують “Вікна”.

Василь Шкірбляк був прийнятий на військову службу за мобілізацією 22 жовтня 2022 року Коломийським РТЦК та СП. Був старшим стрільцем-оператором другого відділення першого взводу третьої стрілецької роти.

Народився Василь Шкірбляк 4 квітня 1970 року. У 1985 році закінчив Верхньоясенівську восьмирічну школу та вступив до Буданівського професійно-технічного училища. Після закінчення навчання в ПТУ був призваний на службу в армію. Повернувшись зі служби, Василь Шкірбляк виїхав на роботу до росії (м. Ростов-на-Дону), де одружився та прожив майже 25 років.

У 2014 році, коли росія вторглася в Україну, Василю було неприємно чути від друзів образливі слова про свою Батьківщину, тому, довго не вагаючись, все покинув та повернувся в Україну. У мирному житті працював далекобійником.

Чтайте також:  Білорусь готується вступити у війну проти України - експерт

“Верховинська селищна рада та вся громада висловлюють щирі співчуття матері Героя, сину, сестрам та всій родині загиблого. Дякуємо за виховання справжнього патріота України. Низький уклін Воїну Василю, перед яким ми всі в неоплатному боргу. Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас! Бо допоки в наших серцях живуть такі Герої — буде жити Україна!”, — йдеться у співчутті Верховинської селищної ради.