Ізраїль розпочав “нову фазу” війни з ХАМАСом

Наземні сили ізраїльської армії вторглися в Сектор Гази, а військові протягом ночі обстріляли об’єкти палестинського угруповання.

У суботу, 28 жовтня, міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант заявив про початок “нової фази” у війні проти ХАМАС після того, як наземні сили вторглися в Сектор Гази, а військові протягом ночі обстріляли об’єкти палестинського угруповання.

Про це повідомляє The Times of Israel.

“Ми атакували над землею і під землею, ми атакували терористів усіх рангів, у всіх місцях. Команди силам оборони чіткі: операція триватиме до нового наказу”, – сказав Галлант, додавши, що “земля в Газі здригнулася”.

Цю заяву було зроблено після зустрічі міністра оборони Ізраїлю з вищими посадовими особами служби безпеки, включаючи керівників ЦАХАЛу, Шин Бет і Моссад.

Офіс головного оборонного відомства каже, що він визначив “напрямок дій щодо основних зусиль” у війні, включаючи “військові зусилля, зусилля зі звільнення полонених, цивільні зусилля та гуманітарні зусилля”.

Чтайте також:  У 2021 році США вирішили провести власне «Євробачення»

“Щодо інших сфер: ми готуємося захищати громадян Ізраїлю. Гарантувати їм безпеку. Ми це робимо на півночі, в центрі і всюди”, – пообіцяв Йоав Галлант.