“У повній ізоляції без їжі” Українці про жахи карантину на курорті в Єгипті. “Благають Зеленського про допомогу

Українська туристка, з тих які застрягли на єгипетському курорті в готелі REEF OASIS BEACH, розповіла про ситуацію. За словами дівчини, весь готель закрили на карантин.

При цьому вона вказала, що евакуювали всіх, крім громадян України.Ми знаходимося в Єгипті в одному з найгарніших готелів Шарм-ель-Шейха і нас тут закрили. Вивозять усіх – білорусів, росіян, італійців, казахів – всіх вивозять, крім українців.

Літаки чи то не прилітають, чи то що. Закрили в номерах, не дозволяють виходити на вулицю, закрили море, ми сидимо як в ізоляції “ – розповіла дівчина.Крім того, вона зазначила, що працівники готелю ходять в костюмах хімзахисту або в респіраторних масках.

Коли нас вивезуть незрозуміло, літак повинен був бути ще два дні тому і дуже багато людей, які не знають, що робити – вагітні жінки, сім’ї з маленькими дітьми. Говорили, що будуть приносити нам прямо в номер, але поки що нічого не приносили”, – підсумувала українка.

Чтайте також:  Нові нещастя з українцями на будовах у Польщі: двоє загинули, третій важко травмувався

Також про ситуацію в Єгипті з українцями повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

“Туристи з Єгипту продовжують викладати відео зі зверненнями до Зеленського про допомогу в поверненні додому.

Наш телеграм-канал спробував зв’язатися з гарячою лінією МЗС, але там ніхто не бере трубку.

Як кажуть самі туристи, компанія SkyUp скасувала рейси з Шарм Ель Шейха і коли люди зможуть повернутися в Україну – вони не знають.

Туристи кажуть, що дзвонять в посольство України в Єгипті, але там теж ніхто не відповідає.

Якщо у них не виявлять коронавірус – вони зможуть повернутися в Україну.