“Чорноморець” у меншості зазнав несподіваної поразки та не зумів повернутися до топ-5 УПЛ

“Моряки” не набрали очок у поєдинку проти “Металіста 1925”.

“Чорноморець” поступився “Металісту 1925” у матчі 13-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Зустріч на стадіоні “Лівий Берег” у Київській області завершилася з рахунком 2:1.

Команда Романа Григорчука вважася фаворитом поєдинку у букмекерів і вийшли вперед на 20-й хвилині – влучного удару завдав Андрій Штогрин. Для 24-річного українського нападника це вже шостий гол в останніх трьох матчах. Також у його активі один асист.

Однак втримати перемогу “морякам” не вдалося. На 40-й хвилині другу жовту картку та вилучення заробив форвард одеського клубу Самсон Ієде.

Після перерви харків’яни скористалися чисельною перевагою та двічі відзначилися у воротах суперника.

Чтайте також:  Чергова впевнена перемога: "Дніпро-1" наблизився до лідера УПЛ