“Окупантам байдуже якою мовою ти говориш” тернопільська Пташка подякувала українцям за адекватну позицію

Захисниця Катерина Поліщук, на псевдо “Пташка” подякувала українцям за підтримку. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Також Катерина висловилася, що росіянам байдуже якою мовою всі говорять.

“Ворогу байдуже, якою мовою ти говориш, якою мовою будуть твої останні слова. Будете мислити не головою, а ду*пою – розмовлятимете всі дружньо мовою поневолювача і звертатиметесь до них “хазяїне”, – написала Пташка.

Катерина подякувала тисячам адекватних українців і не лише, які підтримують їх увесь цей рік.

“Ми працюємо нестримно і безупинно, поки хтось за гучними гаслами намагається сховати свої гнилі душі і помисли. Спокій міст дається тоннами поту та крові. Всім серцем кохаю рідну мову. Та ні вона, ні вишиванка, ні гучні заяви не врятують нас, якщо не буде єдиної взаємодії цивільних та військових. Тому кожен, хто цькуватиме моїх побратимів бодай за якийсь прояв його особистого вибору – може зайняти його місце в окопі. А хлопці нарешті поїдуть до своїх сімей. Ви вдома всі ці 10 років, а вони, не залежно мови і національності, захищають ваш сон”, – зазначила захисниця.

Чтайте також:  Вагітна в полоні: окупанти утримують українську військову медичку, а рідні просять розголосу

Як показує досвід однієї перевзувантки-комуністки, що активно просувала російську мову свого часу, рабам таки правда байдуже, якому хазяїну лизати чоботи.

“Думаю, тему можна закривати. Кохайтесь, чорноброві, та не з психічно-неврівноваженими ворогами. Якою б мовою вони не вибльовували свої руйнівні і гнилі норативи”, – додала дівчина.