Ці регіони заллє дощами: синоптики розповіли кому варто готуватися до зміни погоди

У найближчі вихідні, 11 і 12 листопада, в Україні буде багато опадів. У суботу дощі будуть у більшості областей, крім сходу та Запорізької області, а в неділю опади охоплять вже всю країну. До кінця тижня на заході України похолоднішє до +4°…+8°, на решті території буде тепліше. Найвища температура традиційно очікується на півдні та південному сході, до +11°…+15°, а в Криму стовпчики термометрів піднімуться до +18°. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде похмуро, температура повітря вночі +5°, вдень +11°, дощ. У неділю вночі очікується +7°, а вдень +11°, суцільна хмарність, дощ.

У Львові в суботу вночі +3°, вдень +10°, похмуро, суцільна хмарність, дощ. У неділю вночі +4°, вдень +6°, похмуро, суцільна хмарність, невеликий дощ.

Чтайте також:  "Масштабна гроза рине на ці області з дикою силою прямо завтра, потоки води хлинуть на ці міста України": синоптики про погоду

У Луцьку в суботу вночі +3°, вдень +10°, похмуро, суцільна хмарність, дощ. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, вночі +4°, вдень +6°, невеликий дощ.

У Вінниці в суботу буде похмуро, суцільна хмарність. Температура повітря +6°…+12°, дощ. У неділю температура буде +6°…+10°, похмуро, суцільна хмарність, невеликий дощ.

У суботу в Одесі буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +11°, вдень +18°, дощ. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, +7°…+13°, дощ.

У Харкові в суботу температура вночі складе 0°, вдень +8°, хмарно з проясненнями. У неділю стовпчики термометрів покажуть +5°…+13°, похмуро, суцільна хмарність, дощ.