Викинули в поле майже 60 трупів свиней, заражених африканською чумою

Зразки біоматеріалів тварин були направлені до лабораторії, яка підтвердила наявність ДНК вірусу африканської чуми у відібраних зразках.

У Київській області зафіксували новий спалах африканської чуми свиней. У лісосмузі поблизу села Матвіївка було виявлено близько 60 трупів свиней різних вікових груп в стадії розкладу.

Про це повідомила Миронівська міська рада.

Миронівською державною лабораторією Держпродспоживслужби були відібрані зразки біоматеріалів, які були направлені до лабораторії, яка підтвердила наявність ДНК вірусу африканської чуми в даних зразках.

По цьму випадку було скликано державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Обухівській РВА, яка прийняла наступні рішення:

Визначити епізоотичним вогнищем АЧС територію лісосмуги біля села Матвіївка та запровадити карантин з 10.11.2023 року;
Визначити зоною захисту угіддя ДП “Миронівське РМРГ”, свиногосподарство ФОП Литвиненко О.П. та села Вікторівка і Матвіївка з прилеглими до них територіями;
Визначити зоною нагляду угіддя ДП “Миронівське РМРГ”, ДП “Кагарлицьке УТМР”, свиногосподарства ФГ Широкоступ О.Г., ТОВ “Генетік Інвест”, СТОВ “Агросвіт”, ФОП Чучмій О.В., а також населені пункти Миронівської МТГ (села Фролівка, Олександрівка, Пустовіти, Росава, Зеленьки, Карапиші) та частину сіл Кагарлицької МТГ

Чтайте також:  У Києві з палаючої квартири врятували переляканого малюка - ховався в кутку