“Мороз не відступає”: деякі українці можуть отримати одяг на зиму, потрібно лише подати заявку

Українці можуть отримувати допомогу від благодійних фондів та міжнародних організацій не лише у вигляді продуктів, предметів гігієни та матеріальних компенсацій.

Деякі також можуть розраховувати на комплекти зимового одягу. Така допомога на сьогоднішній день доступна особам, які мешкають у Дергачівській територіальній громаді Харківської області.

Як інформує “biz.today.ua”, допомога надається фондом “Союз волонтерів Харкова” за сприянням Міжнародної організації UNICEF. Прийом заявок на комплекти теплого зимового одягу дітям до 7 років уже стартував. Попередньо всі бажаючі мають заповнити анкету. Без попередньої реєстрації одяг не видадуть.

В анкеті обов’язково вказується розмір одягу та тип. По картинці можна зрозуміти, про що йдеться. У наявності є одяг для різних вікових груп. У зимовий комплект входять: набір термобілизни, светр, зимова куртка, теплі зимові штани, набір із вовняної шапки, шарфа та рукавичок, шкарпетки та зимові черевики.

Чтайте також:  Уряд спростив процедуру одержання водійського посвідчення. У чому суть нововведень?

Якщо у сім’ї більше однієї дитини – батьки можуть подати заявку на кожну.

Коли працівники фонду розглянуть усі заявки та зв’яжуться з одержувачами, вони повідомлять час та місце, де можна забрати дитячий одяг. Допомога видається одноразово.

При отриманні допомоги необхідно обов’язково мати з собою оригінал документа, що підтверджує проживання на території Дергачівської громади та свідоцтво про народження дитини. Якщо потрібні будуть якісь документи, про це скажуть по телефону.