“Дружина Віктора Павліка приголомшила сумою свого кредиту”: блогерка жорстко відповіла на хейт через гроші

Дружина українського співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова різко відповіла на закиди юзерів, що вийшла заміж за музиканта через гроші. Катерина Реп’яхова розповіла, що сама погашає суму кредиту.

Як інформує “ТСН”, у сторіз своєї сторінки в Instagram Реп’яхова розмістила скрін з гнівним коментарем від підписниці, у якому та написала: “Капєц. Батя і дочка. Ну це жесть якась, як гроші треба любити”.

Катерина з гумором відреагувала на такий коментар, і зазначила, що “так любить гроші”, що практично сама собі все оплачує:

“Так люблю гроші, що сама собі оплачую кредит на машину. Живу в орендованій квартирі і працюю на трьох роботах”, – відповіла юзерці Реп’яхова, а разом з тим показала, суму кредиту, яку їй доведеться виплачувати найближчими роками.

Дружина Віктора Павліка показала свій кредит / © instagram.com/repyahovakate

Чтайте також:  "Таємна дружина" Олега Винника зачарувала українців, показавши обличчя крупним планом: "Небезпечно прекрасна"

Також дружина Віктора Павліка розсекретила, що водить авто з 2018 року. І зізналася, що її перший автомобіль Smart 1999 року їй подарував чоловік. В кредит же блогерка собі зараз взяла машину Audi Q3 Sportback.