“Чоловіки в Україні не думали, що до них застосують це”: мобілізація посилюється, у військкомати потраплять всі

Україна станом на грудень 2023 року посилює боротьбу з ухилянням від мобілізації. Воїни на полі бою потрібні Україні навіть сильніше, аніж військова допомога. Розробляються способи охопити усіх можливих ухилянтів і змусити їх потрапити у військкомати. Фахівці коментують, як далі триватиме мобілізація.

Як інформує “24”, Україна наближається до других роковин повномасштабного вторгнення. Як ніколи потрібні люди, готові захищати державу від російських окупантів зі зброєю в руках.

Звичайно, Україна продовжує просити у країн-союзниць ще більше зброї.

Але навіть більше, ніж патрони, Україні потрібні бійці, що веде до пошуку нових шляхів мобілізації населення та посилення заходів проти ухильників,– мовиться у повідомленні.

Україна загартовується до тривалої війни.

Якою буде мобілізація

В Офісі Президента наголосили, що Україна має сама себе захистити. Михайло Подоляк зауважив, що мобілізація буде складною, водночас необхідною. Наразі українська влада працює над програмою того, як говорити про мобілізацію та рекрутинг, а також – як працювати з людьми, які не зовсім розуміють, що таке війна та до чого вона, якщо не буде правильно фіналізована, зможе призвести.

Чтайте також:  Поки не їдьте: українських біженців просять не повертатися додому до весни

Якщо люди хочуть жити у вільній державі, їм необхідно її захистити. Іншого шляху – немає.