Перший етап почнеться вже скоро: прогноз, що обнадіює, по завершенню війни – важливі дати

Прогноз від астролога

Прогноз на 2024 рік від астролога Анни Вергелес передбачає, що цей період може стати часом трансформації, оскільки зірки обіцяють певні можливості для припинення бойових дій.

Про це повідомляє сайт Апостроф.

Прогноз астролога Анни Вергелес на 2024 рік передбачає період трансформацій і можливостей для припинення бойових дій. За її словами, у січні завершиться складний астрологічний період, що тривав два роки, пов’язаний з опозицією між Нептуном і Марсом у гороскопі України. Закінчення цього періоду може означати менше скарг на труднощі у житті та відсутність чіткої стратегії у війні з Росією.

Отже, ця певна неясність має здатність розсіятися, і вже з лютого місяця ми будемо усвідомлювати події набагато чіткіше, розуміючи напрямок нашого руху. Вважаю, що нам обов’язково представлять якийсь план. Загалом 2024 рік для України обіцяє бути періодом значущих трансформацій.

Чтайте також:  У Херсоні в соборі влаштували масове богослужіння на чолі з можливим замовником вбивства Гандзюк

Наш солярний цикл, що стартує з днем народження країни, а саме з 24 серпня 2024 року, і триватиме до 24 серпня 2025 року, визначає для нас цей період. Перша половина року до серпня, по суті, означатиме для нас інтенсивні зміни та перетворення, особливо у наших відносинах з партнерами, – подальший вислів астролога.

Вергелес застерігає, що партнери України в ЄС планують впровадження неочікуваної стратегії відносно Києва. У цьому контексті вона вказує на блокаду кордонів України, яка спонукає українців до самостійності та прийняття відповідальності за власний курс.

У 2024 році фінансова ситуація може стати складною для України, оскільки країні передбачаються певні обмеження. Вимагатиметься вжиття заходів щодо контролю за фінансовою допомогою та протидії корупції. Водночас, за словами астролога, Україна повинна зробити відповідні висновки для успішного початку 2025 року.

Чтайте також:  Пенсіонери стануть "багатшими" на тисячу гривень: як можна отримати доплату

В період з квітня по червень 2024 року, за зауваженням Вергелес, виникне вікно можливостей для припинення воєнних дій та розпочатку мирних переговорів. Більше того, астролог не виключає можливості приєднання нових країн-посередників до дипломатичних зусиль.

З астрологічного погляду є можливості для дипломатії, але вирішальним є, чи буде це вигідно з точки зору військової стратегії. Варто врахувати, що навіть при минулому вікні для дипломатичних рішень Україну оточували тиск і невигідна ситуація. Найоптимістичніший сценарій передбачає можливий початок завершення конфлікту наприкінці весни або на початку літа 2024 року.