Комуналка у півціни: українцям почали давати нові пільги

Можна платити половину

Українцям почали призначати нові пільги
Деякі громадяни України можуть заощаджувати на комунальних послугах. У Пенсійному фонді повідомили, що для деяких громадян передбачено пільгу у розмірі 50% вартості послуг. Даною інформацією ділитьсяТудей.

У цьому випадку йдеться про жінок, які втратили чоловіків-захисників України. Таким чином, вдови можуть заощадити половину вартості блакитного палива, електроенергії та опалення холодної та гарячої води, вивезення сміття, управління багатоквартирним будинком, вартості твердого палива та внесків ОСББ.

При розрахунках оплати за опалення та використання житла площа, на яку поширюється знижка, становить 21 кв.м на кожного постійного мешканця, який має право на неї. Також надається додатково 10,5 кв.м на всю родину.

Якщо вдова українського силовика непрацездатна і мешкає у сім’ї з непрацездатних осіб, вона може розраховувати на 50% знижку за використання газу для опалення житла. Пільга передбачена на подвійний розмір нормативної опалювальної площі – 42 кв. на кожного члена сім’ї та 21 кв. м додатково.

Чтайте також:  В Україні можуть відключити гарячу воду по всій країні: в травні набудуть чинності нові правила

Пільги видають незалежно від середньомісячного доходу вдови, виду її житла чи форми власності нею.

Претенденти для отримання знижки на оплату комуналки мають подати відповідну заяву до Пенсійного фонду.