Україну заллє дощами та засипе снігом: синоптик Діденко попередила про погоду

Дивна синоптична ситуація в країні!

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 5 січня, волога погода. Її зумовлять дівчата-циклони: Annelie та далека Brigitta.

Дощ та мокрий сніг вже цієї ночі прогнозується практично всією територією країни. А вдень в веселу компанію циклонів завітає антициклон Hannelore. Саме він витіснить опади з півдня, центру та заходу країни. В південних регіонах можливі навіть сонячні прояснення.

Температура повітря протягом дня буде високою: +2 – +9. Тільки в здовж північних районів збережеться свіжіше повітря: +3 – +2.

У Києві завтра, 5 січня, очікується місцями невеликий дощ та мокрий сніг. На дорогах слизько та мокро. Температура повітря протягом доби утримається цікава: вночі «плюси» – 0 – +3 тепла, а вдень вже «мінуси» – 0 – -2 морозу. Надвечір дороги Столиці вкриє ожеледиця.

Чтайте також:  Кому пощастить вихідними – 11-12 грудня

Із 7 січня в Україну почне заходити знову арктичний холод, який спричинить найсильніші морози на Сумщині та Чернігівщині – вже по традиції. Проте з 11-го січня знову температура повітря почне підвищуватися.