Українці постраждали під час різні на м’ясокомбінаті в Польщі. Привід нападу шокує

Драматичний інцидент стався минулої середи, 3 січня, на м’ясокомбінаті в Ченстохові.

Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на fakt.pl, 27-річний працівник підприємства, громадянин України, раптово напав з ножем на двох інших працівників та поранив їх.

Почалося все з того, що нападник підійшов ззаду до свого колеги, також 27-річного українця, який працював на конвеєрі під час обробки м’яса. Ударив його ножем у спину, а після цього накинувся на 31-річного чоловіка, теж громадянина України, який стояв поруч. Після цього зловмисник почав тікати й у наступному приміщенні поранив третього працівника, який намагався його зупинити.

На місце події викликали працівників поліції та швидку допомогу. Агресивний 27-річний чоловік навіть після прибуття правоохоронців бігав по м’ясокомбінату з ножем у руці. Щоб утихомирити його, поліцейським довелося застосувати зброю: вистрелили зловмиснику в ногу. Чоловіка спочатку доправили до лікарні, а після надання медичної допомоги наступного дня його доставили до прокуратури. Громадянин України зізнався у скоєному й розповів слідчим, що хотів навмисне поранити лише свого ровесника. На інших працівників напав, бо ті пробували його зупинити.

Чтайте також:  У Польщі затримали 42 українців, які їхали на роботу: їм загрожує тюрма

Поліція також оприлюднила причину ножової атаки: громадянин України пояснив, що вдарив свого колегу ножем у спину, оскільки підозрював, що той підсипає йому шкідливі речовини в їжу та напої. Слідство висунуло зловмиснику звинувачення в 3-х замахах на вбивство. Рішенням суду його взяли під тимчасовий арешт на 3 місяці.