“Цих чоловіків почали шукати на вулицях представники ТЦК, є спосіб швидко розпізнати ухилянта”: мобілізація і повістки в Україні

В Україні триває мобілізація і повістки військовозобов’язаним чоловікам вручають всіма можливими способами. Зокрема, з’явилось казкове пояснення працівників ТЦК, чому ви можете бути ухилянтом.

Як інформує “РадіоТрек”, про це повідомляєть на YouTube-каналі адвоката Романа Сімутіна.

Яка інформація з’явилась

Коли вас зупинив працівник ТЦК, перевірив по базі “Оберіг” і не виявив там щодо вас інформації, то радіти не варто. Пояснення, чому вас немає у базі, яке надав працівник ТЦК, просто шокує.

За словами адвоката, він думав, що відсутність відомостей про громадянина в базі “Оберіг” – це однозначно позитивний факт. Адже якщо ти відсутній у базі й на тобі немає “клейма ухилянт”, значить не виникне проблем із ТЦК, поліцією або перетином кордону.

“Наприклад, щодо останнього знаю випадки, коли під час перетину кордону виключених з обліку після 24.02.2022 року перевіряли і через базу “Оберіг””, – зазначив експерт.

Чтайте також:  У гонитві за знижками в "чорну п'ятницю" на Київщині "забули" про карантин. Фоторепортаж

Однак, Сімутіну клієнт розповів про неймовірно “логічний” умовивід представника ТЦК. Спершу можна подумати, що це разовий випадок. Однак, це не так.

Адвокат додав, що вже почув аналогічну аргументацію з кількох куточків країни.

Що заявляють представники ТЦК

Зі слів представника ТЦК, виявляється, що коли вас чомусь немає в базі “Оберіг” – значить, ви ухилянт.

“Казковий умовивід, хоч і юридично нікчемний”, – додав фахівець.