“Хай ваша доця здохне, як син”: сім’ї загиблого героя із ЗСУ погрожують… через плед з інсти

Блогер просить запам’ятати дані цієї продавчині

Молодий український блогер із Києва Олександр Нотевський поділився дуже тривожною історією, яка розповідає, як деякі громадяни ставляться до пам’яті героїв.

Деякі люди забувають, що практично в кожній родині хтось воює на фронті, а ті, хто “живе у своєму світі”; – не хочуть знати, чи просто не можуть зрозуміти, яке це горе, коли гине член сім’ї, ще й під час бойових завдань.

Так блогер Олександр Нотевський на сторінці у Х (колишній Twitter) розповів історію, як мати загиблого героя образила продавчиня із Instagram.

“Ситуація: подруга влітку втратила брата на війні. Її мама замовила плед в інсті. Надіслали не той товар. Посварилися. Але це херня. Далі власниця дзвонить мамі і каже “Нехай ваша дочка здохне так само, як син”. Докладніша історія на скрінах. Шакалій експрес вітається, – пише Олександр.

Чтайте також:  14-річний Сашко щодня під обстрілами в Бучі добував їжу і воду для сім'ї

Також Олександр Нотевський опублікував скріншоти, в яких можна побачити, що саме заявила та сама продавщиця матері загиблого воїна.

Також сестра героя опублікувала дані продавчині як підприємця та просить їх запам’ятати, на випадок, якщо щось із нею трапиться.