Чоловіки різко напружилися: Німеччина зробила гучну заяву про видачу біженців Україні

Як же так?

Німеччина зробила гучну заяву щодо біженців з України
В Україні військовий стан продовжили до 14 лютого 2024 року, а разом з ним і загальну мобілізацію. Деякі країни готові видавати українських біженців на військову службу в Україні. Що ж заявила Німеччина, повідомляється у Телеграм.

Як повідомляється, Німеччина не має наміру видавати Україні чоловіків, як деякі країни. Законодавство Німеччини цього не дозволить. Про це заявив міністр юстиції та захисту прав споживачів Бушман.

Від початку повномасштабного вторгнення до Німеччини з України прибуло 221 571 чоловіків призовного віку. На сьогодні у Німеччині перебуває 189 484 таких українців.

Варто нагадати, що Естонія готова укласти угоду про відправлення біженців. Саме про це глава естонського МЗС збирається офіційно повідомити уряд України.

Ляенеметс повідомляє, що Естонія не зможе стояти осторонь. Вони з величезним задоволенням готові укласти договір і тим самим допомогти Україні. У країні знають, де живуть ці українці і вони готові допомогти тому, щоб ці громадяни були доставлені з Естонії в Україну, якщо їх потребують тут.

Чтайте також:  У Польщі з наступного тижня послаблюватимуть карантин

За словами Ляенеметса, в Естонії проживає близько 7 500 громадян України призовного віку, але багато хто з них звільнений від мобілізації. Наприклад, ті, хто постійно живе за кордоном. Однак вона не торкається тих, хто приїхав до Естонії після повномасштабного вторгнення росії в Україну і зараз має тимчасовий дозвіл на проживання.