Це вже з рідні маразму: водіїв легковиків штрафують на величезні суми за одяг

Детальна інформація

Водіям готують нові штрафи
Водії в Великобританії можуть стати об’єктом серйозних фінансових санкцій та отримання штрафних балів за носіння зимового верхнього одягу за кермом, застерігає місцева влада, посилаючись на офіційні джерела. Згідно з інформацією, наданою CarMats.co.uk, кожен восьмий водій у Великій Британії визнає, що знімав пальто під час водіння, ігноруючи можливі ризики, повідомляє vnedorozhnik.net.ua.

Навіть якщо сам факт носіння пальта або іншого верхнього одягу за кермом не суперечить закону, його видалення під час руху вважається порушенням Правил дорожнього руху. Така дія може відволікти водіїв від управління автомобілем та розглядається як небезпечна поведінка на дорозі.

Патрульні без коливань накладають штраф у розмірі 100 фунтів стерлінгів (приблизно 4500 гривень) на місці, якщо вони виявляють, що водій знімає куртку за кермом. Крім того, можливе нарахування додаткових трьох штрафних балів за необережне керування.

Чтайте також:  Штраф від 510 грн: водіям нагадали, чого не можна робити за кермом

Ці заходи спрямовані на зменшення ризиків на зимових дорогах. Водіям рекомендується бути уважними та дотримуватися інших аспектів безпеки на дорозі, щоб уникнути штрафів та забезпечити безпечний рух в умовах непередбачуваної погоди.